Test Škoda Octavia 3 RS 2013 - Pavel Janda na AutoForum.cz

Test Škoda Octavia 3 RS 2013 - Pavel Janda na AutoForum.cz

Neskutečné. Pavel Janda z motoristického magazínu AutoForum.cz napsal perfektní test nejnovější, nejlepší a nejrychlejší Octavie RS vůbec.

Naprosto fenomenální záležitost. Auta mě baví, rád řídím, rád jezdím zábavně, rád si prohlížím skvostně vypadající auta a obdivuju tak skvělé řidiče, jako je Pavel Janda. A jsem moc rád, že dělá co ho baví a že o tom i píše tak úžasným způsobem. 


Škoda Octavia 3 RS modrá

 

Čtivé a čtené

A není to jen skvělý řidič, ale i skvělý redaktor. Jen na ukázku si dovolím citovat úryvky jeho výstižných či vtipných textů:

"Sporťák s klikou? Nenechte se vysmát - jezdit se s tím jistě dá, vítězit nikoli."

(Pavel Janda, Test Škoda Octavia III RS 2013 - strana 1. Pozn.: řeč je o Octavii 1 RS, ne o aktuální O3)

"Snad ještě nikdy mě při testovaní nějakého nového auta neoslovovalo tolik lidí s nějakým komentářem. Většinou to byla slova uznání či obdivu, dva řidiči předchozích RS mi srdečně gratulovali a jeden majitel BMW zcela mi se vší vážností řekl, že si nové RS koupí. Už jsem jen při tankování paliva očekával nějakou tu nabídku k sňatku od obsluhy čerpací stanice..."

(Pavel Janda, Test Škoda Octavia III RS 2013 - strana 1)

"Dobře si pamatuji na chvíli, kdy jsem motor poprvé zahřál a na dálnici jej nechal naplno projevit na třetí a čtvrtý rychlostní stupeň. Řekl jsem... něco, co jako kavalír vybraných mravů nemohu publikovat, ale byl jsem opravdu překvapený."

(Pavel Janda, Test Škoda Octavia III RS 2013 - strana 2)

"Ano, i mně se hlavou honilo známé „too good to be true”, ale já bych tomu věřil. Ptal jsem se lidí ze škodovky prostě: „Dostane tohle zákazník?” Odpověď byla stejně prostá: „Ano.” Více jsem za daných okolností udělat nemohl a pokud si O3RS koupíte a tohle nedostanete, ozvěte se mi, obratem vám pošlu adresu lidí z automobilky, kterým můžete jít zapálit dům."

(Pavel Janda, Test Škoda Octavia III RS 2013 - strana 2)

"Docela mě pobavilo, když se mě jeden z lidí z automobilky ptal, jestli už jsme to ESP zkoušeli vypnout. Musel jsem odvětit, že jsem jej ještě nezkoušel zapnout." 

(Pavel Janda, Test Škoda Octavia III RS 2013 - strana 4)

Důvěřuj ale prověruj

Pavel Janda je zkrátka skvělý redaktor, co dokáže psát vtipně, zábavně a výstižně, a zároveň Pan Pilot, což dokazuje i jeho video z testu Octavie 3 RS na Nordschleife (dole), kde zkušeně předjíždí vše, co se připlete do cesty. A přesně tím dělá články ještě lepší než skvělé. Sledujte na YouTube nebo přímo v testu na AutoForu

Nevěřící Frantové

Nerozumím tomu a nechápu, proč jsou někteří z nás tak zaseklí ve svých předsudcích, že se nezmůžou na jiný komentář než "nevěřím". Když auto splňuje maximální rychlost i zrychlení dle specifikací a vzhledem ke své hmotnosti je podobně rychlé jako jiné vozy s podobnými vlastnostmi, výkonem motoru atd., nevidím důvod, proč pouze vykřikovat do tmy takovéto pochybující výroky.

Škoda Octavia 3 RS červená

AutoForum.cz čtu rád a pravidelně a tento test mě natolik dostal, že jsem o něm nemohl nenapsat. Nezbývá než říci - lidé čtěte, pane Jando, jezděte a piště :) sám bych nejradši na toto auto začal šetřit a za 10 let si koupil pěknou, ale jetou O3 RS z roku 2013.

<< Back to the previous page


Write a comment
 If you cann't see the verification code clearly.
Type the characters into the text field below(*)
 
This website uses cookies for ads, just like any other website. Further information