SMS zdarma do všech sítí i z Androidu

SMS zdarma do všech sítí i z Androidu

Chcete posílat SMS zdarma do všech sítí? A ideálně tak, aby bylo vidět vaše telefonní číslo jako číslo odesílatele? Ať z počítače, nebo z mobilu s androidem, oboje jde velmi snadno. Ukážu vám, jak. Na počítači si vystačíte s jakýmkoliv internetovým prohlížečem (ať už je to třeba pomalejší Firefox, rychlejší Chrome či Opera/Safari...), na telefonu vám k tomu poslouží šikovná aplikace z Google Play, o které si povíme níže.


Jak na SMS zdarma

I když v dnešní době existuje řada tarifů, se kterými SMS zdarma skutečně máte, ne každý platí pravidelně paušál jen kvůli SMS zprávám a tak tu musí být i jiná cesta. Proto tento účel tu jsou internetové SMS brány, které posílání SMSek zdarma minimálně do své sítě umožňují.

  • T-Mobile CZ (s registrací nebo bez) - SMS do sítě T-Mobile. Pokud chcete posílat SMS tak, aby vaše číslo bylo odesílatel vaší zprávy, musíte se registrovat. K tomu potřebujete ale SIM kartu t-mobile, která se vám může klidně válet ve skříni.
  • Vodafone CZ (s registrací nebo bez) - SMS do všech sítí přes park.vodafone.cz, s tím, že zdarma jsou jen ty do sítě Vodafone. K registraci nic extra nepotřebujete.
  • O2 CZ (s registrací nebo bez) - SMS zdarma do sítě O2.
  • Další sms brány třetích stran

SMS zdarma z počítače

Jednoduše ve svém prohlížeči zadáte adresu jedné z SMS bran výše (doporučuji ty oficiální od našich třech operátorů) a můžete vesele a zdarma esemeskovat, alespoň do těchto tří sítí. Problém nastává, pokud chcete psát SMS zdarma do sítí virtuálních operátorů, k tomu musíte využít sms brány třetích stran.

A pokud nechcete být otravováni s ověřovacími formuláři při každé SMS, poli na opsání bezpečnostního kódu nebo počtem znaků omezeným na 160, je dobré se registrovat, pak můžete psát SMSky mnohem rychleji o délce až 765 znaků, což se za omezení považovat už nedá.

SMS zdarma z mobilu s Androidem - Oskárek SMS zdarma

QR kód pro stažení aplikace Oskárek SMS zdarma pro Android (Google Play)A pokud chcete SMS odesílat rychle a přímo z telefonu, je tu skvělá aplikace s názvem Oskárek SMS zdarma. Ta nedělá nic jiného, než že za vás SMS brány obslouží. Stáhněte si tuto skvělou aplikaci na posílání sms zpráv zdarma na Google Play pod tímto odkazem nebo přes QR kód vedle.

V aplikaci si můžete nastavit své přihlašovací údaje do jednotlivých SMS bran, kam jste se registrovali, a aplikace se při odesílání do příslušné sítě za vás vždy přihlásí a sama vyplní pole pro číslo i text a zprávu odešle. Odpadá vám tak nutnost opisovat captcha kód Jednoduché a rychlé, lepší by to být nemohlo. Navíc si můžete přizpůsobit i vzhled.

Alternativy

Byl to Free SMS Sender, co mě motivovalo napsat tento článek. Dříve jsem používal v podstatě právě jen Free SMS Sender, s přechodem na novou verzi Android 4.4.2 KitKat ale nastal problém - posílání SMS zdarma přes Free SMS Sender možné sice bylo, ale odeslané SMS se neukládaly. V Androidu 4.4.x je totiž nové nastavení - nastavení výchozí SMS aplikace, což může být jen jedna aplikace, a právě jen ta jedna má právo ukládat odeslané SMS. Free SMS Sender však nelze nastavit jako výchozí. A nedávno nastal další problém, když T-Mobile pozměnil něco drobného v bráně na odesílání zpráv. SMS od té doby přes Free SMS Sender do T-Mobile nešly a stále (k datu vydání článku) nejdou odesílat a nikdo s tím nic neplánuje udělat, jak přiznal i sám autor aplikace.

Tím pro mě Free SMS Sender umřel, protože píšu SMS z 95% právě do sítě T-Mobile, a tam už SMS z této aplikace nepošlete. A tak jsem přešel "Oskárek SMS zdarma" aplikaci, jak jsem již kvitoval výše. Ta žádnými z těhto neduhů netrpí.

Shrnutí

Ikona aplikace OskárekPište SMS a pište je zdarma. Z počítače můžete odesílat SMS ručně přes zmiňované SMS brány operátorů nebo i jiné brány třetích stran. Z mobilu s Androidem vám poslouží program "Oskárek SMS zdarma", který sám pilně vleze na web operátorů do SMS brány a SMS pošle odtamtud za vás. Jediným omezením je v každém případě nutnost připojení k internetu, alespoň na tu chvíli, kdy SMS odesíláte. S dnešní četností výskytu Wi-Fi sítí (ve školách, kavárnách, doma, v práci...) by to ale nemusel být problém.

<< Back to the previous page


Comments.
Mlady
0

tomas tak cekam jen na tebe a tata mi dovezl 2x ootebook tak volej ok Mlady...

Published on 09.12.2016 22:38:52, from Osztrava
Kelteashy
0

Propecia Medicina cialis 5 mg Symptomatiques. Buy Doxycycline 30 Pills

Published on 17.01.2020 02:30:26, from Vila Franca de Xira
karel bláha
0

Vážená Ivo,otevřete oči,Venca vám zahybal a zahybá na dále s jistou vaší nejlepší kamarádkou Marii od Honzi,už tto spolu táhli půl roku před Honzou,a chtěla za každou cenu aby jste se rozešli,ted to mezi Honzou a Marii neklape a Venca za ní opět leze jak může je uní,je mi vás líto,máte vedle sebe kamarádku která se vám staví do očí,a přitom k vám chodí jen kvůli Vaškovi,a po práci bvykládá jaká jste svině.Povídá se o tom i v ase a naseparáku,taky bych vás chtěl varovat že prý prodáváte věce ze separáku a děláte jsi s toho bazar,

Published on 17.09.2016 16:54:39, from Milovice-Mladá
   Reply

mara
0

pic prosim mohlh bys vzbrat sem v prd. prosim mara jedu do prg. musim nekoho sehnat. mara

Published on 30.06.2016 22:33:52, from praha
   Reply

728994487
0

a

Published on 24.05.2016 08:46:45
   Reply

intrikarka
+2

Posledni

Published on 05.04.2016 07:25:25
   Reply

gabinka
+2

ahoj lasko jak se mas proc nepises ja cekam aco jak se mas uzsi doma proc mi nepises moc mi chybis milujiteee tak potom napis jo kacenko moc te milujuuu

Published on 17.03.2016 13:06:55, from dresden
   Reply

lida
+2

dobrý večer pane mistr omlouvám se ze píšu az teď ale jedu na hory a chci se zeptat jestli me omluvila ze beprijdu ale jen na pátek lida kadlecova řekli mi to az odpoledne

Published on 03.03.2016 21:45:15, from praha
   Reply

krysa
+3

cau lucko to jsem ja krysa zavolej mi na tel 792243599 krysa

Published on 05.01.2016 19:15:47, from skutec
   Reply

Kristýna
0

Takže Alčo,
Marek mi řekl, že jsi mu a Radkovi řekla že dostanu do huby za to že "donáším"...
Je to pravda???
Odpověz mi na mobil díky.
Bažantová Kristýna :)

Published on 01.12.2015 16:31:32, from Chrudim
   Reply

Write a comment
 If you cann't see the verification code clearly.
Type the characters into the text field below(*)
 
This website uses cookies for ads, just like any other website. Further information